Lady Gaga fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lady Gaga u epizodi “preeeevelike naramenice”

2 posters

Go down

Lady Gaga u epizodi “preeeevelike naramenice” Empty Lady Gaga u epizodi “preeeevelike naramenice”

Post by Lena Wed Nov 25, 2009 6:31 pm

Dobro, dobro, dobro… Svi znamo da je u toku trend prilično naglašenih naramenica na jaknama, sakoima, haljinama, ali je otkačena Gaga ovaj trend dogurala do novih granica. Smile

Tako se sa naglešenim naramenicama u svojoj izvedbi pojavila na potpisivanju svog diska u Los Anđelesu.
Lady Gaga u epizodi “preeeevelike naramenice” Lady-gaga1
A popularna pevačica je još jednom pokazala da pored velikih naramenica ima i veliko srce. Smile Naime, zbog velikog interesovanja za njen novi/stari CD “Fame Monster” mnogobrojni fanovi čekali su tokom cele noći ispred prodvanice gde je Gaga potpisivala omot svog CD.

Kad je saznala za to, Gaga je svoje najvernije fanove nahranila naručivši im picu, u vrednosti preko 1000 dolara. Na svom Twitter-u napisala je:

“Poslala sam svim mojim malim čudovištima pizu zato što su me celu noć čekali ispred Best Buy-a. Nadam se da ste gladni, jedite i uživate!”

Kraljica! Smile

izvor: dailymail.co.uk, foto: bigpicturesphoto.com,tracara
Lena
Lena
Lady Gaga administator
Lady Gaga administator

Posts : 251
Points : 438
Birthday : 1995-09-07
Join date : 2009-11-12
Age : 28

https://ladygaga4um.forumotion.net

Back to top Go down

Lady Gaga u epizodi “preeeevelike naramenice” Empty Re: Lady Gaga u epizodi “preeeevelike naramenice”

Post by Lady_Gaga_Rules! Sat Jan 30, 2010 8:09 pm

Joooj Sto je dobra ^^
Lady_Gaga_Rules!
Lady_Gaga_Rules!
New Member
New Member

Posts : 51
Points : 57
Birthday : 1995-10-03
Join date : 2010-01-30
Age : 28

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum